شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : یادگار سنگر قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی بانوان گیلان

تیم فوتبال ساحلی باشگاه یادگار شهدای سنگر با پیروزی برابر آرنا لاهیجان به مقام قهرمانی نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی بانوان گیلان (جام شهدای خدمت) فصل ١۴٠۴ – ١۴٠٣دست یافت.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان، نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی بانوان گیلان (جام شهدای خدمت) فصل ١۴٠۴-١۴٠٣ با شرکت ۴ تیم شهدای یادگار سنگر، آرنا لاهیجان، کادوس گیلان و مهرعظام رشت به مدت دو روز در تاریخ ۲۲ و ۲۳ خرداد در مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی برگزار شد. در این مسابقات تیم یادگار سنگر با شکست حریف خود به مقام قهرمانی دست رسید و پس از آن تیم های آرنا لاهیجان، کادوس گیلان و مهرعظام رشت به ترتیب به مقام دوم تا چهارم دست یافتند.

در روز اول این مسابقات تیم فوتبال یادگار سنگر توانسته بود با نتیجه ۱۴ بر ۰ از سد مهرعظام رشت بگذرد و تیم آرنا لاهیجان نیز با نتیجه ۶ بر ۲ کادوس گیلان را شکست دهد.

در روز دوم این مسابقات دو تیم کادوس گیلان و مهرعظام رشت در دیدار رده بندی به مصاف هم رفتند که تیم کادوس گیلان توانست با نتیجه ۸ بر ۱ مهرعظام رشت را شکست دهد و به مقام سوم این مسابقات دست یابد.

در دیدار پایانی نیز دو تیم شهدای یادگار سنگر و آرنا لاهیجان به مصاف هم رفتند که تیم یادگار سنگر با نتیجه ۳ بر ۱ آرنا لاهیجان را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت.

مراسم اهدای جام قهرمانی با حضور محمد رضا احمدی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، علی مطهری معاونت اجتماعی، فرهنگی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی، مجید بعدی مدیر اجتماعی و ورزش منطقه آزاد، میرشهاب مومنی نایب رئیس هیات فوتبال، مریم آزمون سرمربی تیم ملی و نائب رییس بانوان هیات فوتبال، شادی مهینی سرمربی تیم ملی نوجوانان،معصومه زارع مسوول امور بانوان،ملیحه عبرتی مسئول کمیته ساحلی بانوان، سمیه روحی نایب رییس هیات فوتبال رشت حضور داشتند.

عکس ها : علی سمرقندی

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک