شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : پیام تبریک رییس هیات فوتبال گیلان برای صعود بانوان

قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان طی پیامی به بانوان فوتبالیست صعود تاریخی و افتخارآفرینشان را به جام ملتهای فوتبال آسیا تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ، دومین دیدار تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان از سری رقابتهای مقدماتی قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ – هند شنبه ۳ مهرماه برابر اردن از ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه بنیادکار شهر تاشکند در وقت قانونی بدون گل به پایان رسید.

شاگردان مریم ایراندوست توانستند در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ۲ اردن را شکست دهند و برای نخستین بار به جام ملتهای فوتبال بانوان آسیا صعود کنند.

از این رو قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان طی پیامی صعود تیم ملی فوتبال بانوان را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

صعود تاریخی و افتخارآفرین دختران ایران برای نخستین بار به جام ملتهای فوتبال آسیا، موجبات شادی و سرور مردم شریف و بانوان ایران عزیز را فراهم کرد.

این صعود مقتدرانه که با شایستگی بانوان و نتایج درخشان همراه بود را به جامعه فوتبال بانوان،بازیکنان، مربیان پرتلاش این تیم به ویژه مریم ایراندوست ،کادر مدیریتی و پشتیبانی فدراسیون و خانواده‌های عزیزشان تبریک می‌گویم و امیدوارم این شادی و نشاط در سایه الطاف پاک یزدان ادامه یابد.

بدون شک این پیروزی و حضور پررنگ و اثربخش بانوان پرافتخار ایران در مسابقات بین المللی ، با تلاش مضاعف کادر فنی، بازیکنان و دست‌اندرکاران فدراسیون فوتبال همچنان ادامه خواهد داشت.

سعادت و سربلندی شما را در جام ملتهای فوتبال آسیا را از حق تعالی خواستارم و انشالله این موفقیت های پیاپی که موجبات شادی بیش از پیش مردم عزیز ایران را فراهم می سازد،همواره تداوم داشته باشد.

قربانعلی الماسخاله
رییس هیات فوتبال استان گیلان

عضو کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال

 

نصرت ایراندوست مدیر فنی ، مریم ایراندوست سرمربی و  امیر جماییلی مربی دروازه بان ها ( کادر فنی ) و سیده زهرا معصومی بازیکن گیلانی تیم ملی فوتبال بانوان ایران بودند.

 

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک