شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : نشست هم اندیشى اعضاى هیات رییسه با روساى هیات هاى فوتبال استان ها

الماسخاله در نشست هم اندیشى اعضاى هیات رییسه فدراسیون فوتبال با روساى هیات هاى استان ها امروز در هتل آکادمى مرکز ملى فوتبال شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال اعضاى هیات رییسه و روساى هیات هاى فوتبال در این نشست صمیمى پیرامون آخرین شرایط فدراسیون، موضوعات مرتبط با اساسنامه ، تعاملات و همکارى هاى فدراسیون و استان ها گفت و گو کردند.

سید میرشاد ماجدى سرپرست فدراسیون در بخش پایانى این نشست ضمن قدردانى از حضور روساى هیات ها در این جلسه هم اندیشى گفت: تنها هدف هیات رییسه در این مقطع سربلندى و موفقیت همچنین پیشرفت و تعالى فوتبال کشور است. هر تصمیمى که از جانب هیات رییسه اتخاذ شده هیچ هدف و فلسفه اى به جز حافظت از منافع فوتبال ندارد و ما به عنوان نمایندگان مجمع از حق قانونى شما با استناد به اساسنامه فدراسیون استفاده مى کنیم تا بهترین اتفاقات براى فوتبال کشور رقم بخورد.

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت:من در این جایگاه خدمتگذار جامعه فوتبال و اعضاى مجمع هستم و خودم را ملزم به پاسخگویى مى دانم و تلاش مى کنم فعالیت هاى فدراسیون به صورت کاملا شفاف و با رعایت مصالح فوتبال کشور دنبال شود. امیدوارم هیات هاى استانى و همه اعضاى مجمع نیز در این مسیر به هیات رییسه کمک کنند تا بتوانیم به فوتبال کشور کمک کنیم.

روساى هیات هاى فوتبال استان ها نیز با تاکید بر ضرورت هم اندیشى پیرامون موضوعات کلان و امور مرتبط با فدراسیون فوتبال از برگزارى این جلسه تشکر کردند.شایان ذکر است رییس هیات فوتبال گیلان در حاشیه این جلسه گفتگویی با حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال پیرامون رفع مشکلات باشگاه های داماش و سپیدرود داشت و با مریم آزمون و امید هرندی کادر گیلانی تیم ملی زیر ۱۸ سال بانوان دیدار کرد.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک