شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : شهره موسوی از امکانات و زیر ساخت های دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه گیلان دیدن کرد

شهره موسوی از امکانات و زیر ساخت های دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه گیلان دیدن کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان، ظهر امروز دوشنبه ۲۸ تیر ماه شهره موسوی نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال با سفر به استان گیلان از امکانات و زیر ساخت های دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه گیلان برای میزبانی این مجموعه از اردو ها و بازی های تیم های ملی فوتبال بانوان دیدن کرد.

در این نشست پروفسور ارسلان دمیرچی رییس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه گیلان ضمن معرفی مجموعه از قبیل مساحت مجموعه، زمین های فوتبال و تمرینی، سالن های فوتسال، بدنسازی، استخر و ایجاد هتل، رستوران و چمن مصنوعی در کنار چمن طبیعی موجود ، از آمادگی کامل این دانشگاه برای همکاری با فدراسیون فوتبال در راستای میزبانی از اردوها و سایر رویدادهای ملی خبر داد.

همچنین الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، ضمن تشکر از همراهی و همکاری جامعه‌ دانشگاهی، ابراز خرسندی کرد تا با وجود تعاملی که بین هیات فوتبال گیلان، دانشکده تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال وجود دارد در آینده نزدیک شاهد ایجاد کمپ ویژه تیم های ملی بانوان در این استان خواهیم بود.
شهره موسوی نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال نیز ابراز امیدواری کرد، با توجه به آب و هوای مناسب این استان و تکمیل پروژه های بسیار سازنده دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه گیلان و همکاری هیات فوتبال استان بتوانیم یک کمپ ویژه برای میزبانی از اردو ها و بازی های ملی در گیلان باشیم.
وی افزود ; بنده علاقه دارم که میزبانی رویدادهای بانوان در شهرستان‌ها باشد و فقط معطوف در تهران نباشد. می‌بایست از ظرفیت ها و امکانات استان های دیگر هم استفاده شود. به همین منظور شخصاً پیگیر کار خواهم بود و حتما با آقای عزیزی خادم ریاست محترم فدراسیون در این مورد رایزنی های سازنده ای انجام خواهم داد.

به اشتراک بگذارید : | | |