شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : زمان ثبت سامانه ای مدارک بازیکنان جام گیل اعلام شد

باشگاه های لیگ برتر بزرگسالان (جام گیل) میبایست شناسه فردی و قرارداد حداقل ۱۴ نفر از بازیکنان جدید و قدیم خود را تا ۱۰ روز قبل از برگزاری مسابقات ثبت نمایند.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ، با توجه به تایید و تصویب هیات رییسه و کمیته مسابقات هیات فوتبال استان گیلان به آگاهی میرساند کلیه باشگاه های شرکت کننده در لیگ برتر بزرگسالان (جام گیل) فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ میبایست شناسه فردی و قرارداد حداقل ۱۴ نفر از بازیکنان جدید و قدیم خود را تا ۱۰ روز قبل از برگزاری مسابقات حداکثر تا پایان وقت اداری ۳۰/۰۶/۱۴۰۱ را پس از ثبت در هیات فوتبال شهرستان و سامانه مدیریت فوتبال استانی به آدرس http://Iran-fms.ir جهت تایید و ثبت نهایی به نقل و انتقالات هیات فوتبال استان گیلان تحویل نمایند.

همچنین الزامی است باشگاها در فرجه زمانی قید شده نسبت به تسویه حسابهای مدنظر در کمیته انضباطی ، امور مالی ، پرداخت حق عضویت حقیقی و حقوقی نزد واحد حقوقی هیات فوتبال استان و پرداخت ورودی مسابقات از طریق سامانه مدیریت فوتبال استانی اقدام نمایند.
بدیهی است عدم رعایت محدودیتهای زمانی از سوی مسئولان باشگاه مانع ثبت قراردادهای آن باشگاه گردیده و بر اساس مصوبه موجود باشگاه مذکور از جدول مسابقات آن رده حذف و طبق آیین نامه مسابقات تصمیم لازم اتخاذ میگردد و هرگونه مسوولیت در این زمینه متوجه مسوولین آن باشگاه خواهد بود.

پیش از این و در مراسم قرعه کشی جام گیل ، دهه نخست مهر ماه زمان آغاز بازی ها اعلام شده بود.

شهرداری کلاچای،شهرداری ماسال،شهرداری بندر انزلی،میرزا کوچک صومعه سرا،گوهررود رشت / پاس گیلان،عقاب لنگرود،شهرداری رضوانشهر،کاسپین گیلان زمین،پارس بندر کیاشهر،دخانیات گیلان،اکباتان خمام و ساحل آستانه اشرفیه تیم های حاضر در لیگ برتر می باشند.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک