شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : زمان ارسال مدارک برای صدور کارت پوشش خبری رسانه ای استان گیلان را اعلام کرد

خبرنگاران و عکاسان پایگاه های خبری و روزنامه ها استان ۴۸ ساعت فرصت دارند تا مدارک خود را برای روابط عمومی هیات فوتبال گیلان ارسال کنند.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان،پیرو نامه ارسالی از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران و با توجه به در پیش بودن مسابقات فوتبال لیگ یک کشور فصل ۱۴۰۱_۱۴۰۰، علیرضا وهابی از صدور آیدی کارت عوامل رسانه اعم از ( خبرنگار، عکاس ، تصویربردار و گزارشگر) ، عوامل اجرایی ، داوران ، مسئولان برگزاری و امنیتی مسابقات خبر داد.
وی افزود ; با توجه به زمان بسیار اندک تا آغاز لیگ، اصحاب رسانه هرچه سریعتر از طریق واتساپ به شماره: ۰۹۱۱۱۴۸۷۷۳۰ تا تاریخ ۷ مهر ماه ۱۴۰۰ نسبت به ارسال مدارک اقدام کنند.
مسوول رسانه فوتبال استان گفت : عکس با کیفت ۴*۳ زمینه سفید، تصویر کارت ملی و تصویر معرفی نامه مدارک لازم برای صدور کارت می باشد. ثبت نام خبرنگاران و عکاسان رسانه های سراسری از جمله خبرگزاری ها و روزنامه های کشوری از طریق دفتر مرکزی آنها انجام می شود و نمایندگان آنها در استان برای صدور کارت، موارد را از دفتر تهران پیگیری کنند.

وهابی اضافه کرد ; بدیهی است ثبت نام برای صدور کارت جدید فقط تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ از طریق سامانه سازمان لیگ انجام می شود و به ثبت نام های بعد از این تاریخ تا نیم فصل مسابقات رسیدگی نخواهد شد.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک