شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : زمان ارسال مدارک برای صدور کارت رسانه ای گیلان تمدید شد
زمان ارسال مدارک برای صدور کارت رسانه ای گیلان تمدید شد
مدیر روابط عمومی هیات فوتبال گیلان;

زمان ارسال مدارک برای صدور کارت رسانه ای گیلان تمدید شد

وهابی از تمدید زمان ارسال مدارک خبرنگاران و عکاسان  تا ۷۲ ساعت آینده به روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان،با توجه به عدم ارسال مدارک برخی از رسانه ها در زمان تعیین شده و ضرورت جمع آوری و ثبت اصحاب رسانه استان گیلان در سامانه صدور کارت رسانه ای سازمان لیگ فوتبال ایران، علیرضا وهابی از تمدید زمان دریافت مدارک اعم از ( خبرنگار، عکاس ، تصویربردار و گزارشگر) ، عوامل اجرایی ، داوران ، مسئولان برگزاری و امنیتی مسابقات خبر داد.
وی افزود ; با توجه به زمان بسیار اندک تا آغاز لیگ، اصحاب رسانه هرچه سریعتر از طریق واتساپ به شماره: ۰۹۱۱۱۴۸۷۷۳۰، یا هیات فوتبال شهرستان محل سکونت تا روز سه شنبه تاریخ ۱۳ مهر ماه ۱۴۰۰ نسبت به ارسال مدارک اقدام کنند.
مسوول رسانه فوتبال استان گفت : عکس با کیفت ۴*۳ زمینه سفید، تصویر کارت ملی و تصویر معرفی نامه مدارک لازم برای صدور کارت می باشد.

 ثبت نام خبرنگاران و عکاسان رسانه های سراسری از جمله خبرگزاری ها و روزنامه های کشوری بر خلاف اطلاعیه پیشین و به دلیل برخی از ملاحظات و سهولت کار از طریق روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان انجام می شود و نمایندگان آنها در استان برای صدور کارت، نیازی به پیگیری از دفتر تهران ندارند .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان اضافه کرد ; بدیهی است ثبت نام برای صدور کارت جدید فقط پیش ازفصل مسابقات فوتبال لیگ یک کشور فصل ۱۴۰۱_۱۴۰۰ از طریق سامانه سازمان لیگ انجام می شود و به ثبت نام های بعد از این تاریخ تا نیم فصل مسابقات رسیدگی نخواهد شد.

به اشتراک بگذارید : | | |