شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : دخانیات گیلان قهرمان لیگ یک فوتبال گیلان شد

باپایان یافتن مسابقات لیگ یک فوتبال بزرگسالان گیلان دخانیات و اکباتان خمام به لیگ برتر فوتبال گیلان(جام گیل )صعود کردند.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ،عصر امروز دوشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۱ هفته یازدهم پایانی لیگ یک فوتبال گیلان با برگزاری پنج بازی برگزاری پیگیری شد. و در مهم ترین بازی  اکباتان خمام  میزبان تیم صدر جدولی و قهرمان (دخانیات گیلان) بود .

در پایان شاگردان هادی سهرابی با تک‌گل مهدی هدایتی‌پور در دقیقه ۵۹با نتیجه ۱ بر ۰ از سد دخانیات گذشت و بعنوان تیم دوم به لیگ برتر فوتبال استان گیلان صعود کرد.

رقابت های لیگ یک بزرگسالان در دو مرحله و مرحله نخست با حضور ۱۰ تیم در ۲ گروه ۵ تیمی از ۱۸ اردیبهشت الی ۱۲ خرداد برگزار شد و ۳ تیم به نام های شهرداری حویق تالش ، مارلیک رودبار و پارس نوین کیاشهر به مرحله دوم مسابقات صعود کردند .
مرحله دوم مسابقات شامل ۳ تیم صعود کننده از مرحله اول ، ۲ تیم سقوط کننده از لیگ برتر جام گیل فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و ۷ تیم حفظ سهمیه شده از فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ لیگ یک بودند از ۹ تیر لغایت ۷ شهریور ماه به پایان رسید .

تیم های دخانیات گیلان با ۲۱ امتیاز و اکباتان خمام با ۱۸ امتیاز به عنوان تیم های اول و دوم به رقابت های جام گیل فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ صعود کردند و همچنین تیم وهاب گیلان با ۸ امتیاز به رقابت های شهرستانی سقوط کرد . لازم بذکر است پیش از این تیم سردار جنگل شاندرمن به دلیل عدم ارائه مدارک در زمان مجاز نقل و انتقالات از جدول مسابقات حذف گردید .

 

 

عکس : پویا قربانی

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک