شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : جلسه هیئت رییسه هیات فوتبال گیلان برگزار شد+عکس

نخستین جلسه هیئت رییسه هیات فوتبال گیلان با حضور اعضای جدید به ریاست قربانعلی الماسخاله تشکیل شد. 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ، نخستین جلسه هیئت رییسه هیات فوتبال گیلان صبح امروز ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۰ با حضور میرشهاب مومنی نایب رییس آقایان، مریم آزمون نایب رییس بانوان، مجید مرآت نمایند هیات های شهرستان ، سهیل میرزاجانی نماینده مدیران باشگاه ها به ریاست قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال استان گیلان برگزار شد.

جمشید محمدی سرپرست دبیری در ابتدا ضمن خوش آمدگوی به حضار به تشریح وظایف هیئت رییسه پرداخت و آرزوی موفقیت بیش از پیش برای هیئت رییسه جدید فوتبال گیلان کرد.

سهیل میرزاجانی گفت: بعنوان نماینده باشگاه ها نکاتی از جمله لزوم برگزاری جلسه و کلاس های پیش فصل برای مدیران،سرپرستان و نمایندگان برگزاری بازی ها به جهت افزایش سطح آگاهی از آیین نامه ها و نحوه برگزاری بازی ها همچنین تدوین آیین نامه یکپارچه برای لیگ های گوناگون و تدریس آیین نامه انضباطی به آنها تاکید کرد.

مجید مرآت در ادامه گفت: با نوجه به صنعتی بودن ورزش فوتبال ، رشد و حرفه ای شدن آن به نظر میرسد ما در گیلان نتوانسیم خود را به روز کنیم. صدور مجوز فعالیت باشگاه های فوتبال با نظر هیات های فوتبال صادر نشده و شاهد باشگاه های بدون دفتر کار ، زیر ساخت لازم و ساختار مناسب در استان هستیم زیرا آنها از تبعات تاسیس باشگاه های بدون پشتوانه اطلاعی ندارند.

عضو هیات رییسه فوتبال گیلان اضافه کرد: متاسفانه ارزیابی درست و دقیقی برای نحوه قضاوت و چگونگی ارتقا، داوران به رده های بالاتر نداریم .درست است که اشتباهات داوری جزء داوری و قضاوت در فوتبال است اما باید برای ارزیابی آنان برنامه داشته باشیم. آرا و تصمیم گیری کمیته انضباطی دیر ابلاغ شده و در نتیجه گیری تیم ها در ادامه بازی ها تاثیر میگذارد.

مریم آزمون نایب رییس بانوان با اشاره به برگزاری مناسب مجمع هیات فوتبال گیلان افزود: فوتبال بانوان نوپا و معطوف به یک شهرستان بوده و ما در این مدت زمان کوتاه ضمن برنامه ریزی برای برگزاری بازی های چهارجانبه در بخش خشکبیجار شهرستان رشت مسابقات لیگ فوتسال بانوان گیلان را پیش رو داریم.

آزمون اضافه کرد: پیشنهاد میکنیم همچون فدراسیون فوتبال که باشگاه ها را موظف به هزینه کرد ۳ تا ۵% مبلغ قرارداد شان را در بخش بانوان خرج میکنند در اینجا نیز تنها ۱% را به بانوان اختصاص دهند.

میرشهاب مومنی نایب رییس آقایان نیز ضمن خیر مقدم به اعضا به حضور موثر و غنابخش هیات رییسه در مباحثات و تصمیم سازی در اجرای امور فوتبال گیلان اشاره کرد.

مومنی افزود :ما بعنوان منتخب مجمع مسوولیم و میبایست نقد پذیر نیز باشیم، این هیات با این ساختار ، شاکله و زمان کاری هیچگاه وجود نداشته و این امر نشان دهنده آن است که علاوه بر وظایف محوله ، خارج از حوزه وظایف نیز کار ها به درستی انجام می شود.

در پایان قربانعلی الماسخاله با عرض خیرمقدم به حاضرین ، انتخاب هیات رییسه جدید هیات فوتبال گیلان را به حق دانست و به هر چهار عضو تبریک گفت.همچنین از تمامی دست اندرکاران برگزاری مجمع انتخاباتی و سالانه را که به درستی برگزار شد تقدیر و تشکر کرد.

الماسخاله برای نخستین مصوبه و تصمیم گیری ف جمشید محمدی را بعنوان دبیر هیات فوتبال گیلان پیشنهاد و در ادامه با موافقت اعضا هیات رییسه وی بعنوان دبیر هیات فوتبال گیلان منصوب شد.

مجید مرات بعنوان مسوول امور شهرستان ها منصوب و سهیل میزاجانی نیز نماینده باشگاه ها در کمیته مسابقات جهت مشاوره و همفکری معرفی شد.

درپایان احکام اعضای هیئت رییسه توسط الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان به آنان اعطاء شد.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک