شما اینجا هستید   |

تیم ملی جوانان ایران در اولین دیدار خود در تورنمنت کافا برابر ازبکستان به تساوی رسید.

 

به گزارش رروابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی جوانان ایران که در تورنمنت کافا حاضر شده است، در اولین دیدار خود برابر قدرتمندترین حریف گروه خود یعنی ازبکستان قرار گرفت و در پایان به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت.
شاگردان عبدالصمد مرفاوی در نیمه نخست به دلیل ناشناخته بودن حریف سعی در محک زدن ازبک‌ها داشتند و این نیمه بدون افت و خیز خاصی به پایان رسید.
در شروع نیمه دوم ازبکستان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴۹ با یک ازسال از کناره و ضربه سر به گل رسید. در ادامه تیم ملی روی دروازه حریف فشار آورد اما طی یک غالفگیری و روی یک ضربه از راه دور، در دقیقه ۷۲ گل دوم را دریافت کرد. پس از این گل شاگردان مرفاوی که بازی بهتری را به نمایش گذاشته بودند، با افزایش فشار روی دروازه حریف یک پنالتی از ازبک‌ها گرفتند که امین حزباوی کاپیتان تیم در دقیقه ۸۸ آن را تبدیل به گل کرد.
فشار تیم‌ ملی ادامه دار بود تا اینکه امیر ابراهیم زاده در دقیقه ۹۰ با یک ضربه سر زیبا کار را به تساوی کشاند. روند بازی به شکلی پیش می‌رفت که اگر چند دقیقه دیگر ادامه دار بود، تیم ملی جوانان احتمالا کامبک خود را تکمیل می‌کرد اما این اتفاق رخ نداد تا یک امتیاز، دستاورد جوانان از اولین آوردگاه تورنمنت کافای زیر ۱۹ سال باشد.

تیم ملی جوانان ایران با سرپرستی افشین ناظمی پیشکسوت فوتبال گیلان و مهدی جاوید از گیلان در دومین دیدار خود در این رقابت‌ها دوشنبه ساعت ۱۸:۰۰ به وقت محلی به مصاف افغانستان می‌رود.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک