شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : به مناسبت قهرمانی داماش گیلان در لیگ برتر فوتبال ساحلی

قربانعلی الماسخاله طی پیامی قهرمانی تیم فوتبال ساحلی بانوان داماش گیلان را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان، مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور که به میزبانی استان هرمزگان برگزار شد، با قهرمانی تیم داماش گیلان پایان یافت. به‌همین مناسبت قربانعلی الماسخاله عضو کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال و رییس هیات فوتبال گیلان این موفقیت را تبریک گفت. 

متن پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

موفقیت غرور آمیز و قهرمانی تیم فوتبال ساحلی بانوان باشگاه داماش گیلان در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان ایران را به مردم عزیز گیلان به ویژه رشت ،کادر مدیریت و فنی، بازیکنان با غیرت ، طرفداران پرشور و جامعه فهیم فوتبال استان تبریک عرض می‌نمایم.

درخشش تیم فوتبال ساحلی داماش در مسابقات لیگ لیگ برتر کشور، نوید بخش فرداهایی بهتر و روشن تر برای فوتبال بانوان استان است.

قربانعلی الماسخاله

رییس هیات فوتبال استان گیلان

 

این مسابقات با حضور هشت تیم به میزبانی بندرعباس و با حضور تیم های پیکان ریز جم، داماش گیلان، خزر پوشان ساری و شهرداری بندرعباس و در سیریک با تیم های خاتون بم، عقاب کرمانشاه و صدر شیمی یزد به میزبانی ستارگان مکران سیریک برگزار شد.

از گروه بندرعباس تیم های شهرداری بندرعباس و داماش گیلان و در سیریک نیز تیم های ستارگان مکران سیریک و خاتون بم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

نماینده گیلان و هرمزگان در فوتبال ساحلی بانوان کشور برای کسب عنوان قهرمانی جمعه شب در حضور تماشاگران در زمین ساحلی غدیر مقابل هم قرار گرفتند، شهرداری بندرعباس  با دریافت چهار گل از داماش و قبول شکست در جایگاه دوم پس از داماش گیلان ایستاد.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک