شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : بازیکنان مستعدی در فوتبال بانوان گیلان وجود دارد

سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان بانوان : گیلان بازیکنان مستعد فراوانی در زمینه فوتبال بانوان دارد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ؛ مریم آزمون سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان کشور در حاشیه برگزاری اردوی استعدادیابی استان گیلان انتخابی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ سال ایران گفت : در اردوی استعدادیابی استان گیلان انتخابی تیم ملی نوجوانان زیر ۱۷ سال از تمامی شهرستانهای و از شهرستان دو بازیکن شرکت کردند و شهرستان هایی که صاحب فوتبال هستند نظیر رشت، بندر انزلی ، لاهیجان و لنگرود می توانستند ۵ بازیکن خود را برای این استعدادیابی به اردو بفرستند.

وی افزود : خوشبختانه توانستیم از خانم مهینی سر مربی محترم تیم فوتبال نوجوانان نیز دعوت کنیم که در این اردو حضور داشته باشند و از نزدیک بازیکنان را رصد نمایند .

آزمون اضافه کرد : سطح کیفی و کمی بازیکنان فوتبال استان گیلان به عقیده من ارتقاء یافته است و امروز شاهد بودیم که بازیکنان خوبی در این استعدادیابی حضور داشتند و محک خوردند و آینده بسیار خوبی برای فوتبالیست های این استان پیش بینی می شود.

 

آزمون ادامه داد : روزهای ۲۵ و ۲۶ خرداد ماه جاری نیز اردو استعدادیابی فوتبال استان گیلان انتخابی تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال به میزبانی هیات فوتبال گیلان در رشت برگزار خواهد شد.

آزمون با اشاره به حضور بازیکنان گیلانی در مرحله مقدماتی مسابقات جام ملت های آسیا گفت : چهار بازیکن از استان گیلان در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا حضور داشتند که در نوع خود یک رکورد به حساب می آید و ان شاالله بتوانیم علاوه بر حفظ این بازیکنان ، بازیکنان خوب دیگری را نیز اضافه کنیم.

سر مربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بانوان کشور در خصوص تیم ملی بزرگسالان گفت : اردوی آمادگی تیم از روز ۲۱ خرداد لغایت ۲۸ خرداد ماه برگزار می شود و در اردو بیشتر تمرکز در ابتدا بر روی آمادگی بدنی قرار دارد چون بازیکنان یک ماه و ده روز در استراحت بودند.

وی افزود : تلاش می کنیم که بازیکنان کم کم به آمادگی برسند و در آبان ماه به لحاظ بدنی و تاکتیکی ، فنی و تیمی در اوج باشند. برای اردوی مذکور یک بازی دوستانه با تیم لیگ برتری در تهران در نظر گرفته شده است که در انتهای اردو برگزار می شود .

 

آزمون خاطر نشان کرد : امیدواریم به چیدمان و ارنج خود برای مسابقات دست پیدا کنیم چون در دور قبل مسابقات متاسفانه چند بازیکن خوب را به دلیل آسیب دیدگی نداشتیم و انشاالله بازیکنان آسیب دیده را پس از بهبودی برای رقابت های آتی در تیم داشته باشیم .

وی یادآور شد : دو بازیکن گیلانی سپیده نزهتی و مونا ثریابین از تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در اردوی تیم ملی بزرگسالان بانوان  کشور حضور خواهند داشت.

گفتنی است اردوی استعدادیابی فوتبال گیلان انتخابی تیم ملی زیر ۱۷ سال بانوان در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شد .

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک