شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : آزمون: این نایب قهرمانی برای ما مثل قهرمانی بود
آزمون: این نایب قهرمانی برای ما مثل قهرمانی بود
نایب قهرمانی بانوان ایران در تورنمنت کافا

آزمون: این نایب قهرمانی برای ما مثل قهرمانی بود

سرمربی گیلانی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: با توجه به فرصت کم این نایب قهرمانی برای ما مثل قهرمانی بود.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ،دیدار پایانی رقابت‌های جام کافا – تاجیکستان ، تیم ملی بانوان بزرگسال کشورمان با قبول شکست یک بر صفر برابر تیم ازبکستان و با ۹ امتیاز به مقام نائب قهرمانی رسید.

مریم آزمون سرمربی گیلانی تیم ملی فوتبال بانوان پس از نایب قهرمانی در رقابت های کافا و یک دیدار سخت با ازبکستان اظهار داشت: این نایب قهرمانی برای ما با قهرمانی برابری می کند چون تیم‌ را در ۶ الی ۷ روز جمع کردیم.
وی‌ افزود: بدون آمادگی وارد مسابقات شدیم و بازیکنانم از جان و دل مایه گذاشتند.کادرفنی من با جان و دل و شبانه روزی تلاش کردند تا بچه ها آماده مسابقات شوند و نتایج خوب بگیریم.
آزمون اضافه کرد: مقابل ازبکستان نیمه اول به خصوص بازی پایاپای بود و در نیمه دوم بچه ها از نظر بدنی کم آوردند و نتوانستند برنامه های تیمی را اجرا کنند.وقتی تیم دقیقه ۸۵ گل می خورد یعنی خیلی تلاش کردی و ازبکستان با آمادگی بالایی وارد مسابقات شده بود.آنها با آمریکا بازی تدارکاتی داشتند اما ما هم کم نیاوردیم و جنگیدیم.بازیکنان بسیار خوب کار کردند.
آزمون تصریح کرد: خداراشکر که نایب قهرمانی را بدست آوردیم.این مسابقات هر سه روز یک بار انجام می شد و امیدوارم در رنکنیگ فیفا شرایطمان بهتر شود و حتما در مسابقات آینده بهتر ظاهر خواهیم شد.

امید هرندی پیشکسوت گیلانی فوتبال ایران نیز مدیر فنی و سید زهرا معصومی بازیکن تیم ملی بانوان بود.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک