شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : صعود تیم فوتبال امید سپیدرود رشت به لیگ دسته اول کشور

تیم فوتبال امید سپیدرود رشت با برتری برابر حریفان در مرحله نهایی لیگ مناطق امیدهای کشور برای نخستین بار به لیگ دسته اول کشور صعود کرد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان، مرحله نهایی رقابت‌های مرحله پایانی لیگ مناطق امید های کشور از ١۴ لغایت ١٩ اسفند به میزبانی استان گیلان در رشت پیگیری شد وتیم فوتبال امید سپیدرود رشت به سرمربیگری مرتضی غمناک با تیم‌های نشاط ساری، دریای بابل و شموشک کردکوی گلستان هم گروه بودند که با سه پیروزی متوالی، صدرنشین مسابقات این گروه شدند و به لیگ دسته اول کشور صعود کردند.

سپیدرود در دیدار پایانی با نتیجه سه بر صفر نشاط ساری را مغلوب کرد تا با کسب سه پیروزی متوالی و کسب مقام نخست این گروه، جواز حضور در رقابت‌های لیگ دسته اول امیدهای کشور را کسب کنند.

شایان ذکر است این تیم در مرحله اول این رقابت‌ها نیز با کسب سه پیروزی متوالی از مرحله اول این مسابقات صعود و به مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها راه یافته بود.

گفتنی است پیش از این فقط تیم فوتبال امید ملوان بندرانزلی در رقابت‌های لیگ برتر امیدهای کشور حضور داشت و هم اینک با توجه به صعود سپیدرود، گیلان در لیگ دسته اول امیدهای کشور نیز نماینده دارد.

عکس ها : سید احمد کیایی

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک