شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : حضور باشگاه گیلانی در رده بندی سازمان جهانی فوتبال ساحلی

با پیگیری های ویژه و مکاتبات کمیته فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال پس از سال ها، باشگاه های حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی، به رده بندی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اضافه شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان،در به روز رسانی جدید سایت سازمان جهانی فوتبال ساحلی، باشگاه های ایرانی به رده بندی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اضافه شده اند تا زین پس، عملکرد باشگاه ها و حضور آن ها در تورنمنت های مختلف، ثبت و در رده بندی لحاظ شود.

نکته‌ی قابل توجه این است که باشگاه های فوتبال ساحلی در دو بخش مردان و زنان به رده بندی سازمان جهانی فوتبال ساحلی اضافه شده اند.

در حال حاضر در بخش زنان  باشگاه داماشیان گیلان قهرمان لیگ برتر بانوان ایران با ۲۰ امتیاز بین ۶۰ باشگاه در رده‌ی ۴۲ و در بخش مردان‌ مقاومت گلساپوش یزد، قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی با ۲۱۰ امتیاز و بین ۱۸۶ باشگاه در رده‌ی ۵۳  جهان قرار گرفته است.

مواردی که در تخصیص امتیازها به باشگاه و رده بندی تاثیرگذار است، جایگاه تیم های ملی آقایان و بانوان در رده بندی تیم های ملی، برگزاری مسابقات داخلی کشورها و هم چنین شرکت باشگاه ها در تورنمنت های بین المللی است. با حضور باشگاه های ایرانی در رده بندی سازمان جهانی فوتبال ساحلی، امکان حضور باشگاه های ایرانی در تورنمنت های بین المللی بیشتر از قبل میسر خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است که در هفته‌ی جاری چهارمین جلسه‌ی کارگروه تشکیل تیم ملی فوتبال ساحلی بانوان با حضور قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال گیلان و عضو کمیته فوتبال ساحلی برگزار شده است و به زودی تیم ملی فوتبال بانوان تشکیل خواهد شد.

رنکینگ باشگاه های بانوان:

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک