تاریخ : يكشنبه، 19 آبان ماه، 1392
موضوع : ,امور بانوان

آرسن‌ میناسیان رشت از صعود به مرحله پایانی فوتبال ساحلی بانوان کشور بازماند

آرسن‌ میناسیان رشت از صعود به مرحله پایانی فوتبال ساحلی بانوان کشور بازماند

 در پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور در رشت تیم آرسن‌ میناسیان رشت از صعود به مرحله پایانی بازماند.آرسن‌ میناسیان رشت از صعود به مرحله پایانی فوتبال ساحلی بانوان کشور بازماند.

 

 در پایان مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور در رشت تیم آرسن‌میناسیان رشت از صعود به مرحله پایانی بازماند.
 
به گزارش روابط عمومی، در پایان مسابقات مرحله مقدماتی فوتبال ساحلی بانوان کشور در گروه نخست در ساحل مروارید خزر رشت، تیم شهرداری‌بندرعباس 18 بر دو شهر جدید هشتگرد را شکست داد و با 9 امتیاز به مرحله پایانی لیگ برتر فوتبال ساحلی صعود کرد.
تیم حرم گناوه پنج بر چهار تیم آرسن‌میناسیان رشت را شکست داد و با شش امتیاز به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کرد و تیم آرسن‌میناسیان با سه امتیاز از صعود به مرحله بعد بازماند.
نتایج روز دوم:
 تیم شهرداری بندرعباس با نتیچه هشت بر دو حرم گناوه را شکست داد و تیم آرسن‌میناسیان رشت نیز با نتیجه 9 بر سه تیم شهرداری هشتگرد را مغلوب کرد.
نتایج روز نخست:
 در روز نخست حرم گناوه 10 بر یک شهرداری هشتگرد را شکست داد و شهرداری بندرعباش با نتیجه 9 بر صفر آرسن‌میناسیان را مغلوب کرد.
این مسابقات از 16تا 18 آبان‌ماه در ساحل مروارید خزر با حضور چهار تیم  آرسن میناسیان رشت، شهرداری بندرعباس، شهرداری هشتگرد و حرم گناوه برگزار شد.
مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور در دوگروه چهار تیمی به صورت مجتمع به میزبانی استان‌های گیلان و مازندران برگزار شد.
مسابقات مرحله نهایی بصورت مجتمع در یک گروه برگزار می‌شود تا تکلیف تیم‌های اول تا سوم کشور مشخص شود.
محل و زمان برگزاری مرحله نهایی مسابقات توسط کمیته فوتبال ساحلی مشخص و متعاقبا اعلام مي شود.
 
 
منبع این مقاله : :هیات فوتبال استان گیلان
آدرس این مطلب : http://footballguilan.com/528/آرسن‌-میناسیان-رشت-از-صعود-به-مرحله-پایانی-فوتبال-ساحلی-بانوان-کشور-بازماند/