تاریخ : يكشنبه، 17 دي ماه، 1391
موضوع : ,اخبار,فوتبال

درخشش گیلانی های تیم ملی نوجوانان در جام جهانی کوچک

تیم ملی نوجوانان در اولین بازی اش در مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی کوچک توانست با درخشش دو بازیکن گیلانی خود قزاقستان را شکست دهد.تیم ملی نوجوانان در اولین بازی اش در مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی کوچک توانست با درخشش دو بازیکن گیلانی خود قزاقستان را شکست دهد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان به نقل از چیا فوادی مدیر رسانه ای تیم ملی نوجوانان، ایران با ترکیب مهدی امینی، سید مجید حسینی، امیر حسین کریمی(کاپیتان)، امیر نصر آزادانی، مصطفی هاشمی، محمد بازاج(حسین مهربان در دقیقه 90)، سعید عزت اللهی، ماهان رحمانی(آرمین سبحانی دقیقه 76)، علی قلی زاده، امیر محمد مظلوم، حسین شعبانی( یوسف سیدی در دقیقه 55) به میدان رفت و در همان لحظات اولیه بازی روی حرکت امیرمحمد مظلوم مهاجم داماش گیلان در محوطه جریمه و خطای مدافع قزاقستانی به پنالتی رسید که سعید عزت اللهی هافبک تیم ملوان در دقیقه 5 آن را به گل تبدیل کرد. پس از این گل تیم نوجوانان موقعیت های زیادی داشت که امیرمحمد مظلوم سه موقعیت تک به تک را از دست داد تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود ایران به پایان برسد.

 

در نیمه دوم ایران برای زدن گلهای بیشتر جلو کشید اما در دقیقه 50 روی یک ضد حمله مهاجم قزاقستان گل مساوی را به ثمر رساند. ایران با تعویض هایی که انجام داد مسیر بازی را عوض کرد تا اواخر بازی تیم قزاقستان تاکتیک دفاعی را مدنظر قرار داده بود.

 

ایران بازهم موقعیتهای گل را از دست می داد و بازی می رفت تا با تساوی به پایان برسد که یوسف سیدی به جای حسین شعبانی به میدان آمده بود روی یک رفت و برگشت و ارسال از جناح راست گل پیروزی بخش ایران را به ثمر رساند.
منبع این مقاله : :هیات فوتبال استان گیلان
آدرس این مطلب : http://footballguilan.com/359/درخشش-گیلانی-های-تیم-ملی-نوجوانان-در-جام-جهانی-کوچک/