شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : پیام تبریک هیات فوتبال گیلان به باشگاه سپیدرود رشت

هیات فوتبال گیلان طی پیامی به باشگاه سپیدرود رشت صعود مقتدرانه جوانان این باشگاه را به لیگ دسته اول کشور تبریک گفت.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ،  تیم جوانان سپیدرود در مرحله نهایی لیگ مناطق جوانان موفق شد تا با پیروزی بر تیم جوانان عرفان گستر قم به لیگ دسته اول جوانان کشور راه پیدا کند. سپیدرود در مسابقه سه شنبه ۲۱ اردی بهشت که در ورزشگاه سردارجنگل برگزار شد توانست با نتیجه پرگل ۵ بر صفر مهمان قمی خود را شکست دهد تا در مجموع دو بازی با دو برد و ۱۱ گل زده با اقتدار به لیگ دسته اول صعود کند. از این رو هیات فوتبال گیلان طی پیامی صعود این تیم را تبریک گفت.

متن پیام تبریک به شرح زیر می باشد:

 

پیروزی و صعود افتخارآفرین جوانان سپیدرود به لیگ لیگ یک کشور ، موجبات شادی و سرور هوادارن این تیم و همچنین مردم شریف و جوانان برازنده شهرستان رشت را فراهم کرد.

این صعود مقتدرانه که با میزبانی شایسته باشگاه سپیدرود و نتایج درخشان در این مسابقات همراه بود را به جامعه فوتبال گیلان، کادر مدیریتی ، مربیان پرتلاش این تیم، بازیکنان و خانواده‌های شریف‌شان تبریک می‌گوییم و امیدواریم این شادی و نشاط در سایه الطاف پاک یزدان و با صعود به لیگ برتر دوچندان شود.

بدون شک این پیروزی و حضور پررنگ و اثربخش باشگاه‌ سپیدرود در فوتبال پایه با عنایات خاصه حضرت ولی‌عصر (عج) و با تلاش مضاعف کادر فنی، بازیکنان و دست‌اندرکاران باشگاه سپیدرود رشت همچنان ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است با توجه به سقوط دخانیات گیلان به رده مناطق ، جوانان سپیدرود تنها نماینده استان گیلان در لیگ دسته اول کشور می باشد.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک