شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : پیام تبریک رییس هیات فوتبال گیلان به مدیرکل ورزش و جوانان

رییس هیات فوتبال گیلان با صدور پیامی انتصاب جهانبخش آرمان را به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ،قربانعلی الماسخاله طی پیامی به جهانبخش آرمان  ، انتصاب ایشان را بعنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

 

جناب آقای جهانبخش آرمان
مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان گیلان

انتصاب بجا و شایسته جنابعالی که نشان از درایت، لیاقت و توانمندی شما دارد را صمیمانه تبریک و تهینت عرض نموده و رجای واثق داریم تعهد و کارآمدی های برجسته شما نوید بخش دستیابی هر چه بیشتر ورزش به ویژه فوتبال این استان  به قله های رفیع پیشرفت و توسعه خواهد بود. 

اینجانب به نمایندگی از جامعه بزرگ فوتبال استان گیلان، ضمن تبریک این انتصاب شایسته به شما برادر بزرگوار که ازچهره های ارزشی،ورزشی، ولایی، دلسوز و از سرمایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید، برای جنابعالی عزت، سربلندی، سلامتی و توفیق روزافزون در خدمتگزاری به اسلام، انقلاب، نظام و ملت عزیز ایران اسلامی را از درگاه پروردگار سبحان مسألت می‌نمایم. “

امید است که حضور شما در این مسئولیت موجبات عزت و مجد گیلان سربلند را فراهم ساخته و به تحکم منافع استان و خانواده بزرگ ورزش بینجامد.

قربانعلی الماسخاله

رییس هیات فوتبال استان گیلان

 

«جهانبخش آرمان» متولد ۱۳۵۴ در جوکندان تالش از داوران بازنشسته فدراسیون فوتبال ایران است که در سابقه کاری او جانشین فرماندهی سپاه رضوانشهر، فرماندهی سپاه آستارا و صومعه سرا نیز دیده می‌شود.

پیش از وی نیز «مریم بخشی» به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان فعالیت داشت.

 

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک