شما اینجا هستید   |

رییس هیات فوتبال گیلان با صدور پیامی راهیابی تیم فوتبال چوکا تالش را به لیگ یک فوتبال کشور تبریک گفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ، عصر امروز تیم فوتبال چوکا تالش و مناطق نفت خیر جنوب از هفته بیست و پنجم لیگ دو کشور پس از ۲۴ ساعت تعویق به علت آلودگی هوا روز گذشته در سایر استان ها و لزوم همزمانی بازی های هفته های پایانی به مصاف هم رفتند. این دیدار در پایان با حضور پرشور هوادران پرشور تالشی با نتیجه قاطع ۳ بر ۱ به سود چوکا به اتمام رسید تا این تیم یک هفته مانده به پایان مسابقات مقتدرانه به لیگ یک فوتبال ایران صعود کند. به همین مناسبت رییس هیات فوتبال گیلان راهیابی این تیم را به لیگ یک تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

بدینوسیله صعود تیم ریشه دار و اخلاق مدار چوکا تالش به لیگ دسته یک فوتبال ایران را به مردم عزیز تالش ، پیشکسوتان، کادر فنی و مدیریتی، بازیکنان عزیز، طرفداران و جامعه ورزش شهرستان تبریک عرض می‌کنم.

درخشش تیم فوتبال چوکا در مسابقات لیگ دسته دوم کشور و صعود مقتدرانه و غیرتمندانه به لیگ دسته یک کشور، نوید بخش فرداهایی بهتر و روشن تر برای فوتبال استان است.

بی شک این توفیق بزرگ که در سایه همراهی ها و همدلی ها به دست آمده مسیر را برای توسعه بیش از پیش فوتبال باز خواهد کرد و باید از این فرصت مغتنم به نیکی استفاده کرد. بر خود واجب میدانم از همه عزیزان، بخصوص کادر مدیریتی باشگاه،فرماندار محترم و شورای تامین شهرستان تالش،مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، رییس اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال تالش کمال تشکر و قدردانی را عرضه دارم.

به امید شادی روز افزون و پیروزی‌های غرورانگیز دیگر برای مردم فوتبال دوست استان گیلان .

قربانعلی الماسخاله

رییس هیات فوتبال استان گیلان

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک