شما اینجا هستید   |

پویش اهدای خون فوتبالی ها در کشور+عکس
به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند

پویش اهدای خون فوتبالی ها در کشور+عکس

برگزاری پویش اهدای خون فوتبالی ها به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند در کشور+عکس

پویش اهدای خون خانواده بزرگ فوتبال ایران به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند از ۸ تا ۲۵ اسفند برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان به نقل از سازمان انتقال خون ،  روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان گیلان از همه فوتبالیست ها و فوتبال دوست ها دعوت کرد تا به یاد دو بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران علی انصاریان و مهرداد میناوند از ۸ تا ۲۵ اسفند ماه در مراکز اهدای خون سراسراستان گیلان حضور یابند و با اهدای خون و نجات جان بیماران یاد این دو عزیز را زنده نگه دارند.

پویش اهدای خون خانواده بزرگ فوتبال ایران به یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند از ۸ تا ۲۵ اسفند برگزار می شود. اعداد ۸ و ۲۵ برگرفته از شماره پیراهن این دو فوتبالیست سرشناس کشور است که چندی قبل با فاصله اندک یکی پس از دیگری در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند.

سازمان انتقال خون ایران در تلاش است تا در قالب پویش « اهدای خون فوتبالی ها » ضمن جلب مشارکت خانواده فوتبال ایران همچون فوتبالیست ها، مربیان ، پیشکسوتان ، مدیران ، هواداران و دوستداران این ورزش مردمی به کار انسان دوستانه اهدای خون برای نجات جان بیماران، یاد و نام مرحوم علی انصاریان و مرحوم مهرداد میناوند چهره های فقید فوتبال ایران را زنده نگه دارد.

روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران امیدوار است جامعه بزرگ فوتبال در سراسر کشور با استقبال از این کار زیبا و خیرخواهانه صحنه هایی ناب از انسانیت و مهرورزی را رقم زنند تا لبخند و دعای خیر بیماران نجات یافته با اهدای خون، آرام بخش روح دو #جوان سفر کرده فوتبال ایران باشد.

گفتنی است هرساله در واپسین روزهای سال و آستانه ی سال نو آمار اهدای خون کاهش می یابد و این در حالی است که نیاز به خون همیشگی است و ادامه حیات و نجات جان بسیاری از بیماران در گرو وجود ذخایر خون کافی و سالم در مراکز انتقال خون سراسر کشور است.

پیش از این برخی از عوامل و کارکنان هیات فوتبال گیلان در این پویش که در نمازخانه امام علی (ع) مجموعه ورزشی شهید دکتر عضدی رشت انجام شده بود شرکت کردند.

 

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک