شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مصوبات جدید در جلسه هیات رییسه فوتبال گیلان

مصوبات جدید درخصوص تعداد تیم های لیگ نوجوانان گیلان و مدارس فوتبال گیلان در جلسه هیات رییسه تصویب شد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال گیلان، صبح امروز چهارشنبه اولین جلسه هیات رئیسه هیات فوتبال گیلان در سال جدید برگزار شد .

این نشست که با حضور قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان ، سهیل میرزاجانی ، مریم آزمون و مجید مرات اعضا هیات رئیسه هیات فوتبال گیلان و همچنین جمشید محمدی دبیر هیات فوتبال گیلان در خصوص مدیریت مدارس فوتبال گیلان و همچنین بررسی مصوبات کمیته مسابقات برگزار شد .

در ابتدای این جلسه سهیل میرزاجانی عضو هیات رئیسه و مسئول کمیته مسابقات با ارایه گزارشی کامل از عملکرد کمیته مسابقات در سال جدید تصمیم نهایی این کمیته در خصوص پیشنهاد افزایش تعداد تیم های لیگ برتر نوجوانان گفت : این موضوع در دو جلسه مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت با افزایش تعداد تیم ها مخالفت شد و مقرر شد همچون گذشته لیگ برتر نوجوانان با حضور ۱۲ تیم برگزار شود .

مریم آزمون نیز در ادامه جلسه از برگزاری جلسات نواب رییس بانوان شهرستان ها در سال جدید و ارزیابی عملکردشان ارایه گزارشی به هیات رییسه داد.

در ادامه این نشست همچنین مقرر شد در خصوص فعالیت مدارس فوتبال غیرمجاز شدیدا سخت گیری شود و هیات های شهرستانها از این پس مجاز به همکاری و یا ثبت قرارداد بازیکنان این دست از مدارس نیستند .

همچنین مقرر شد مبلغ تمدید و صدور پروانه فوتبال مدارس فوتبال بدون افزایش همانند تعرفه سال قبل  عمل شود .

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک