شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : قرعه کشی لیگ دسته اول فوتبال ساحلی برگزار شد

مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول فوتبال ساحلی کشور در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با شرکت ملوان بندرانزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، مراسم قرعه کشی لیگ دسته اول فوتبال ساحلی به صورت آنلاین و با حضور مهرداد شفیعی مسئول فوتبال ساحلی، ثریا خالدی و امیرحسین فراهانی از مسئولان مسابقات برگزار شد.
مسابقات با حضور ۱۲ تیم در ۳ گروه ۴ تیمی و در دو مرحله رفت و برگشت به صورت مجتمع برگزار خواهد شد که در پایان تیم های اول و دوم به همراه دو تیم برتر سوم جدول رده بندی نهایی مسابقات در پایان مسابقات دور برگشت( مجموعا ۸ تیم) به مرحله فینال جهت تعیین ۲ تیم صعود کننده به لیگ برتر در فصل آتی راه پیدا خواهند کرد.

بر اساس این قرعه کشی گروه بندی رقابت ها به شرح زیر تعیین شد:
گروه یک: 
صدرشیمی یزد( میزبان دور رفت)، شهروند فرح آباد( میزبان دور برگشت)، شهرداری چلیچه، شهرداری دشتی پارسیان

گروه دو:
ملوان بندرانزلی( میزبان دور رفت)، زردپوشان سیاه کوه اردکان( میزبان دور برگشت)، موج گناوه، موج سواران ساحل بوشهر

گروه سه:
ملوان بندرگز( میزبان دور رفت)، فولاد هرمزگان( میزبان دور برگشت)، دهیاری ملاباشی، منطقه آزادچابهار
مسابقات دور رفت درتاریخ های ۲۶ و ۲۷ شهریور آغاز می شود. مسابقات دور برگشت در تاریخ ۸ مهر آغاز خواهد شد. مرحله نهایی مسابقات نیز ۲۰ مهر ۱۴۰۰ به بعد برگزار می شود.

ضمنا تیم های چهارم رده بندی نهایی به همراه ضعیف ترین تیم سوم در پایان مسابقات دور برگشت( مجموعا ۴ تیم) به صورت مجتمع( یک دور) به دیدار یکدیگر خواهند رفت و در پایان این دور از مسابقات دو تیم انتهای جدول به رقابت های زیر گروه در فصل آتی سقوط خواهند کرد.
۸ تیم صعود کننده در ۲ گروه ۴ تیمی به صورت مجتمع( یک دور) به مصاف یکدیگر خواهند رفت که در پایان این دور از مسابقات تیم های اول وهر گروه مستقیما به لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در فصل آتی( با رعایت سایر الزامات قانونی) صعود خواهند کرد.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک