شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : رای کمیته انضباطی قابل تجدید نظر است/ هواداران ملوان نگران نباشند

رئیس هیات فوتبال گیلان در حال رایزنی با مقامات فدارسیون برای رسیدگی ویژه به حکم انضباطی علیه ملوان است. 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ، علیرضا وهابی مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان اعلام کرد؛ به صورت موازی با باشگاه ملوان در حال رایزنی با سرپرست و دبیرکل فدراسیون فوتبال جهت اخذ مجوز حضور هواداران در ورزشگاه هستیم و تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا حکم انضباطی که دارای فرصت هفت روزه برای اعتراض و تجدید نظر میباشد را تغییر دهیم تا دیدار فردای ملوان با تیم خیبر خرم آباد با حضور هواداران پر شور ملوان برگزار شود. 

وی در ادامه گفت : رئیس هیات فوتبال گیلان صراحتا اعلام کرده چنین حکمی با شرایط موجود به هیچ وجه به صلاح فوتبال استان گیلان نیست و در دو روز اخیر در چند نوبت با میرشاد ماجدی سرپرست و حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران در این زمینه گفتگو انجام داده و از دیدگاه آقای الماسخاله دیدار فردای ملوان با خیبر خرم آباد میبایست با حضور هواداران برگزار شود. 
وهابی در خصوص موضوع نامه ارسالی به باشگاه ملوان گفت : موضوع این نامه مربوط به دیدار تیم های فوتبال بانوان ملوان و نماینده شهر کرد بوده است و ما در این نامه به این موضوع اشاره کرده ایم که بر اساس نظر فدراسیون فوتبال باید دیدار تیم های بانوان نیز بلیط فروشی اینترنتی داشته باشد که اگر شرایط در این حوزه محیا نیست هیات فوتبال استان می تواند این مشکل را برطرف و رایگان اعلام نماید. در متن نامه هیچ نوع تهدیدی وجود نداشته است.
علیرضا وهابی در پایان گفت : ما با تمام توان از حقوق تیم های استان دفاع خواهیم کرد و نگاه رئیس هیات فوتبال استان گیلان منطقه ای و شهری نیست و ما برای موفقیت فوتبال استان گیلان تلاش می کنیم و هواداران پرشور ملوان هم نگران نباشند همانگونه که در گذشته برای حضور ۳۰ درصدی تماشاگران در انزلی اقدام کردیم. 

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک