شما اینجا هستید   |

دیدار ملوان و مس شهربابک بدون حضور تماشاگر
با اعلام سازمان لیگ فوتبال :

دیدار ملوان و مس شهربابک بدون حضور تماشاگر

با اعلام سازمان لیگ، دیدار ملوان بندرانزلی و مس شهربابک بدون حضور تماشاگر / ورود به ورزشگاه ها تحت هر عنوان بدون تایید و نامه رسمی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش کشور موجب تعطیلی مسابقه می شود. 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان، در پی حساسیت های به وجود آمده و ورود غیر قانونی تماشاگران در دیدار دربی هفته گذشته بین تیم های شهرداری بندر آستارا و ملوان بندر انزلی به ورزشگاه سردارجنگل و توقف ۵۰ دقیقه‌ای بازی و حواشی آن، سازمان لیگ فوتبال ایران با ارسال نامه‌ای به تمامی استان های دارای نماینده در لیگ یک فوتبال تاکید به برگزاری بازی های هفته هفتم مسابقات، برابر پروتکل های ابلاغ شده پیشین و عدم حضور تماشاگران در استادیوم ها کرد. 

در این نامه آمده است :با توجه به اینکه تا کنون هیچ مصوبه رسمی از سوی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش مبنی بر حضور هواداران در ورزشگاه ها ابلاغ نشده است. تاکید می‌گردد همچون گذشته می بایست مسابقات بدون حضور تماشاگر برگزار گردد.

لذا حضور غیر قانونی تماشاگران در ورزشگاه ها تحت هر عنوان بدون تایید و نامه رسمی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش کشور موجب تعطیلی مسابقه شده و پرونده جهت هرگونه تصمیم گیری به ارکان محترم قضایی ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است این بازی فردا دوشنبه ۱ آ ذر از ساعت ۱۴ در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار و به‌صورت زنده از سیمای مرکز گیلان شبکه باران پخش خواهد شد.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک