شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : دیدار قهرمانی زیر گروه لیگ برتر جوانان گیلان

مسوول بازاریابی و بازرگانی هیات فوتبال گیلان از پخش زنده بازی دیدار قهرمانی زیر گروه لیگ برتر جوانان گیلان خبر داد. 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان، دیدار قهرمانی زیر گروه لیگ برتر جوانان گیلان فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بین تیم های پگاه رشت و شهرداری انزلی، با هماهنگی کمیته بازاریابی و بازرگانی هیات فوتبال استان و مدیرعامل باشگاه پگاه رشت با سیمای مرکز گیلان عصر فردا چهارشنبه سوم آذر از ساعت ۱۳/۳۰ به صورت زنده از  شبکه استانی باران پخش‌ خواهد شد.

وحید فدایی مسوول کمیته بازاریابی و بازرگانی افزود : این هیات آمادگی دارد تا در صورت تمایل و درخواست برای پخش زنده در تلویزیون و همچنین بستر تلویزیون اینترنتی بازی ها در همه رده های مسابقاتی از لیگ دسته دوم فوتبال کشور تا رقابتهای استانی با پذیرش و جذب‌ تبلیغات محیطی اقدام نمایند. 

بازیهای لیگ زیر گروه لیگ برتر فوتبال جوانان استان در دو گروه ۷ تیمی برگزار و تیم های شهرداری انزلی ، آبی پوشان آستانه اشرفیه، پگاه رشت ، صنعت چای رودسر به مرحله دوم راه یافته بودند.
در بازی پلی آف شهرداری انزلی ۱ بر ۰ آبی پوشان آستانه را از پیش رو برداشت و در دیگر بازی پگاه رشت در ضربات پنالتی با نتیجه ۷ بر ۶ صنعت چای را شکست داد و دو تیم پگاه و شهرداری انزلی ضمن صعود به لیگ برتر جوانان استان در دیدار پایانی برای قهرمانی به مصاف هم خواهند رفت.

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک