شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : تجلیل از قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور+عکس

طی مراسمی در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از تیم فوتبال ساحلی بانوان داماشیان ، قهرمان لیگ برتر کشور تجلیل بعمل آمد.

 

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان ، ظهر امروز طی مراسمی توسط جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان و قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان ، از تیم فوتبال ساحلی بانوان داماشیان قهرمان لیگ برتر کشور ،  با اهدای لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد.

این مسابقات با حضور هشت تیم به میزبانی بندرعباس و با حضور تیم های پیکان ریز جم، داماشیان گیلان، خزر پوشان ساری و شهرداری بندرعباس و در سیریک با تیم های خاتون بم، عقاب کرمانشاه و صدر شیمی یزد به میزبانی ستارگان مکران سیریک برگزار شد.

از گروه بندرعباس تیم های شهرداری بندرعباس و داماشیان گیلان و در سیریک نیز تیم های ستارگان مکران سیریک و خاتون بم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

نماینده گیلان و هرمزگان در فوتبال ساحلی بانوان کشور برای کسب عنوان قهرمانی در حضور تماشاگران در زمین ساحلی غدیر مقابل هم قرار گرفتند، در پایان تیم فوتبال ساحلی داماشیان با چهار گل برابر شهرداری بندر عباس به برتری رسید و قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان ایران در سال ۱۴۰۱ شد.

 

عکس ها : ساعی تابان

 

به اشتراک بگذارید : | | |

نماد اعتماد الکترونیک