شما اینجا هستید   |

    اخبار : استادیوم وحدت آستارا میزبان لیگ آزادگان شد
استادیوم وحدت آستارا میزبان لیگ آزادگان شد
مسئول برگزاری لیگ یک خبر داد

استادیوم وحدت آستارا میزبان لیگ آزادگان شد

استادیوم وحدت آستارا میزبان لیگ آزادگان شد

با ایجاد بخشی از زیرساخت ها و رفع برخی از کاستی ها، استادیوم وحدت بندر مرزی آستارا مجوز میزبانی برگزاری مسابقات لیگ آزادگان به شکل مشروط را اخذ کرد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان، مسئول برگزاری لیگ یک ایران، گفت: با ایجاد بخشی از زیرساخت ها و رفع برخی از کاستی ها، استادیوم وحدت بندر مرزی آستارا مجوز میزبانی برگزاری مسابقات لیگ آزادگان به شکل مشروط را اخذ کرد.

فریبرز محمودزاده، در جریان سفر خود به بندر مرزی آستارا و بازدید از زیرساخت‌های استادیوم وحدت این شهرستان اظهار کرد: با تلاش های نماینده، فرماندار، شهردار، ورزش و جوانان و دست اندرکاران باشگاه شهرداری آستارا و اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان گیلان، عملیات ایجاد زیرساخت ها برای میزبانی تیم فوتبال شهرداری آستارا در لیگ آزادگان در استادیوم وحدت آستارا فراهم شده است.

وی با بیان اینکه هنوز خواسته اصلی سازمان لیگ برآورد نشده است، ادامه داد: ما برای برطرف شدن کامل کاستی ها فاصله داریم و به طور یقین کارها متوقف نمی شود.

مسئول برگزاری لیگ یک ایران افزود: ایجاد رختکن ها، فنس دور زمین، نیمکت ذخیره، تامین سیستم گرمایشی و سایر زیر ساخت ها نیز انجام شده است.

محمودزاده با تاکید بر اینکه مجوز برگزاری بازی شهرداری بندر آستارا با استقلال خوزستان در روز شنبه(دوم اسفندماه) به شکل مشروط صادر شده است، توضیح داد: صدور مجوز به این معنا نیست که عملیات عمرانی و تکمیل سایر بخش ها از قبیل سیستم روشنایی نیز متوقف شود.

وی با اشاره به اینکه پس از نوروز ۱۴۰۰، ماه رمضان را خواهیم داشت، تصریح کرد: به طور یقین این دیدار در زیر نور و شامگاه برگزار خواهد شد.

مسئول برگزاری لیگ یک در ادامه با تاکید بر اینکه همه سخت گیری ها و تلاش ها برای ورزش شهرستان آستارا می باشد، یادآورد شد: برای تداوم میزبانی احداث جایگاه VIP و سکوی تماشاگران نیز باید در اسرع وقت مرتفع شد.

وی اضافه کرد: اگر این مشکلات مرتفع نشود، قطعا بعد از ۲۵ فروردین میزبانی از استادیوم‌ وحدت سلب می شود.

محمودزاده در بخش پایانی سخنان خود از هواداران تیم شهرداری آستارا درخواست کرد: با توجه به قرار گرفتن در وضعیت کرونایی و عدم حضور تماشاگران در استادیوم، هواداران به شکل جد از حضور در استادیوم وحدت خودداری نمایند تا مشکلات دیگری برای تیم شهر خود به وجود نیاید.

وی در پایان تاکید کرد: که به هیچ عنوان نظارت ها و بازدیدها از طریق سازمان لیگ، اداره کل ورزش و جوانان گیلان و هیئت فوتبال استان نیز متوقف نخواهد شد.

شهرداری بندر آستارا، آخرین دیدار خود را در پنجم اسفند ۱۳۹۸ مقابل شهید قندی یزد برگزار کرد و پس از آن میزبانی ادامه بازی های لیگ دو به استادیوم تختی انزلی و در لیگ یک به استادیوم سردار جنگل رشت منتقل شد.

به اشتراک بگذارید : | | |